O mně

Základní info

Jméno: Libor Macháč
Přezdívka: DJ Machy

IČO: 05920621 - nejsem plátcem DPH

Praxe

S hudbou jsem začal na profesionální úrovni v roce 2008. Od tohoto roku vystupuji na akcích po celé Severní Moravě. Mezi mé stálé klienty patří Obec Jeseník nad Odrou, město Fulnek a mnoho sportovních oddílů v okolí Nového Jičína, viz mé reference. Mnoho mých klientů si mé služby žádá opakovaně, proto věřím že svou práci dělám dobře. 

Pravidelně vystupuji v Novojičínském klubu Koruna. V roce 2015 jsem si zahrál na Horké Kaši rádia Kiss Morava a v roce 2016 jsem zahajoval svým setem taneční párty House Hypertension v Trnávce.

Zaměření

Svou hudební produkci rozděluji do dvou kategorií - klubovou a multižánrovou akci.

V klubech hraji pouze live a dle nálady účastníků. V mých setech můžete slyšet různé hudebními styly od house, přes trance, DnB a RnB muziku ale i oldies v nejrůznějších remixech.

Na multižánrových akcích mixuji nejoblíbenější písně posledních let spolu s oldies hity tak aby si akci užili všichni návštěvníci.

V repertoáru mám všechno podstatné od 60 let až po žhavé novinky posledních týdnů. Hudba je moje hobby a neustále sleduji přední světové, ale i české hitparády tak, abych Vám mohl přinést vždy ten nejlepší hudbní zážitek. Celou akci na Vaše přání vhodně odmoderuji. Vše je jen na Vás a na Vašich přáních.

Technika

Hudbu pouštím a mixuji přes konzoli a notebook. Písně mám pouze v nejvyšší kvalitě ve formátu mp3 nebo flac. Na vaši akci dovezu zvukovou aparaturu o celkovém výkonu 2KW RMS (sestava dvou satelitů a basového reproboxu). Na přání jsme schopen zajistit i aparaturu většího výkonu. Využívám vybavení pouze nejvyšší kvality od výrobců Yamaha, JBL, Allen&Heat, Shure, Reloop, Native Instruments a Denon.

Při hudebních produkcích jde hudba se světlem ruku v ruce a Vaši akci nasvítím tak, aby světla vhodně doplnila probíhající zábavu. Světelnou aparaturu neustále rozšiřuji tak, abych Vám přinesl ještě lepší audiovizuální zážitek.

Působnost

Působím zejména v Severomoravském, Olomouckém a Zlínském kraji, nicméně se rád přizpůsobím Vaši lokalitě a přijedu za Vámi.