Služby

Kluby

Hledáte DJ do programu pro Váš klub ? Rád přijedu bavit Vaše hosty energickou elektronickou taneční muzikou. Ve svých live setech rád experimentuji s žánry a proto v nich můžete slyšet mix house, trance, DnB a RnB muziky. Na akci jsem schopen zajistit i fotografa, hostesky či ostrahu. 

Mé sety si můžete poslechnout na mixcloudu

Svatby

Pro Vás je svatba jeden z nejkrásnějších okamžiků života. Já se postarám o to aby byl Váš den ještě krásnější - bez starostí o hudbu a zábavu. Rád se se s Vámi sejdu předem abychom se dohodli na představě jak by měl Váš den vypadat a taky abychom se trochu poznali. Na přání nazvučím svatební obřad. Vaše ANO jistě uslyší i tetička v zadní řadě. Svědkům rád pomůžu s organizací zábavy, popřípadě zábavu zajistím sám. Celý svatební den doplním vhodnou hudbou nejen k tanci, ale i k poslechu. Nemusíte se bát, že zábavu ukončím když se bavíte. Celý den jsem jen pro Vás a je jen na Vás jak dlouho se budete bavit.

Večírky

Oslava narozenin, firemní či maturitní párty ? Žádný problém. Pro Váš večírek zajistím kvalitní zvuk a krásnou světelnou show. Celý večer bude ve Vaši režii a já se postarám o to, aby se Vaši hosté bavili tak, že na vaši párty budou dlouho vzpomínat. Organizace zabavných soutěží ? Spolu jistě najdeme ty nejvhodnější pro Vás a Vaše hosty. Pokud jsou mezi Vašimi hosty i cizinci mohu celou akci odmoderovat v angličtině. Vaši akci nekončím já, ale vy - pokud se dobře bavíte, bavím se i já a proto nemusíte mít strach že Vám zábavu ukončím dřív, než chcete.

Diskotéky a Plesy

Máte restauraci, jste sportovní oddíl, zájmový spolek či obec hledající DJ pro svou diskotéku či ples ? Multižánrové produkce patří k mým nejoblibenějším a přizpůsobím celou akci přímo účastníkům. Problémem nejsou i tématické diskotéky ve stylu oldies či rockotéky. Postarám se o to, aby se návštěvnici akce bavili až do ranních hodin. Na akci jsem schopen zajistit i fotografa, hostesky či ostrahu.

Konference a předváděcí akce

Chcete uspořádat prezentaci Vaši firmy a jejich služeb a nemáte k tomu potřebné vybavení ? Rád Vaši konferenci nazvučím, vybavím mikrofony a prezentační technikou na Vaše přání.